Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0-1 Kierdal - 22. (karny), 1-1 Wesoły - 25. (karny),...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Raporty, strzelcy goli, komentarze, zdjęcia, tabela [20. KOLEJKA]

Fortuna Głogówek - Porawie Większyce 3-1 (2-1)

Bramki: 0-1 Kierdal - 22. (karny), 1-1 Wesoły - 25. (karny), 2-1 Zalewski - 44., 3-1 Wesoły – 90. (karny). Fortuna: Poźniak - Dudek, Kuczera, Pindral, Szala - D. Hajduk, Lewandowycz (90. Hilscher), Niemczyk (63. Scholz), Wesoły, Rudziński (90. Szymański) - Zalewski. Porawie: A. Dorosławski - S. Stachura, Rypa, D. Dorosławski, Bury – Szafarczyk (80. Chałupa), Łebkowski, Kierdal (75. Blaucik), Niemiec, Wąsik - Sikora. Żółte kartki: Niemczyk, Szala, Dudek, Zalewski, Wesoły – Sikora, Kierdal. Czerwona kartka: Dudek – 90. min (dwie żółte). Kluczowe wydarzenia: W Głogówku oglądaliśmy spotkanie naprawdę ładne dla oka, a jego losy przez bardzo długi czas pozostawały w pełni otwarte. Choć już na przerwę w lepszych humorach schodzili piłkarze Fortuny, nie oznaczało to, że byli w rzeczywiści stroną dominującą. Zupełnie jednak zarazem nie wyglądało na to, że ekipa z dołu tabeli podejmuje zespół z „czuba”. Gospodarze zagrali bardzo dobre zawody, ale Porawie również miało kilka dogodnych szans do zdobycia gola. Nie dało rady jednak ich wykorzystać i w 90. minucie wynik ustalił Łukasz Wesoły, wykorzystując w tym meczu drugi rzut karny dla swojej drużyny. Barbara Stolarewska, prezes Fortuny: Bardzo się cieszymy nie tylko ze zwycięstwa, ale również dlatego, że pokonaliśmy zespół z górnej połowy tabeli. W ostatnich 15 minutach rywale naprawdę mocno nas przycisnęli. Chłopcy wytrzymali jednak ten trudny fragment i w doliczonym czasie gry postawili kropkę nad „i”. Ta wygrana to dla nas duży zastrzyk optymizmu przed zmaganiami na wiosnę. Pokazaliśmy bowiem, że w naszym zespole tkwią duże możliwości i będzie na czym budować w rundzie rewanżowej. Tomasz Hejduk, trener Porawia: Mimo przegranej, nie mogę ogólnie powiedzieć o moim zespole złego słowa. Optycznie byliśmy trochę lepsi, mieliśmy sporo sytuacji, ale Fortuna również odpowiedziała dobrą grą. Miała przy tym nieco więcej szczęścia i tym samym zasłużenie sięgnęła po zwycięstwo. My mieliśmy ostatnio trochę problemów, stąd też cieszymy się, że runda jesienna dobiega już końca. Myślę, że w wiosną wrócimy już do poziomu, jaki prezentowaliśmy na początku sezonu. WIĘCEJ ZDJĘĆ Z TEGO SPOTKANIA NA SLAJDACH 14-60