Na tegoroczny konkurs wpłynęło 89 prac ze szkół powiatu jasielskiego (SP nr 1 w Jaśle, SP nr 2 w Jaśle, SP nr 12 w Jaśle, SP w Łężynach, SP w Dobryni, SP w Zarzeczu, SP w Foluszu, SP w Dębowcu, SP w Łysej Górze, NZS w Umieszczu, SP w Skołyszynie, SP w Nowym Żmigrodzie, SP w Święcanach, SP w Bączalu Dolnym) oraz z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sosnowcu.
Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności plastycznych i wyrobienie wyobraźni artystycznej, wyćwiczenie sprawnego posługiwania się nowoczesną techniką informatyczną, stworzenie uczniom możliwości współzawodnictwa oraz prezentacji informatycznych dokonań.
4 kwietnia jury w składzie: Paweł Gutkowski (zastępca wójta Gminy Skołyszyn), Marta Gąsiorowska (dyrektor GOKiCz w Skołyszynie), Artur Sowiński (informatyk UG w Skołyszynie) oraz Władysława Kołodziej (instruktorka plastyki GOKiCz w Skołyszynie), biorąc pod uwagę - walory plastyczne pracy (kompozycja, przestrzeń, barwa), zgodność z tematem, twórcze podejście do zadania plastycznego (pomysłowość, oryginalność), samodzielność, znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi programów graficznych, estetykę wykonania - postanowiło przyznać miejsca i wyróżnienia:
Podczas podsumowania konkursu, zastępca wójta Gminy Skołyszyn Paweł Gutkowski oraz dyrektor GOKiCz w Skołyszynie Marta Gąsiorowska wręczyli laureatom konkursu pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Laureaci konkursu
Klasy IV-VI
Miejsce I: Joanna Klimkiewicz – klasa VI SP w Dobryni, nauczyciel Bogusław Hućko
Miejsce II: Maciej Stopkowicz – klasa IV SP Nr 12 w Jaśle, nauczyciel Artur Domasławski
Miejsce III Martyna Świędrych – klasa VI SP w Bączalu Dolnym, nauczyciel Anna Data
Wyróżnienia:
Weronika Brożyna – klasa VI, SP Nr 2 w Jaśle,
Milena Halerz – klasa V, SP Bączalu Dolnym, nauczyciel Anna Data
Olga Rutana – klasa V, SP nr 1 w Jaśle, nauczyciel Barbara Gonera
Michał Such – klasa VI, SP w Nowym Żmigrodzie, nauczyciel Renata Piątkowska
Oliwia Witalis – klasa V, SP w Bączalu Dolnym, nauczyciel Anna Data
Klasy VII-VIII
Miejsce I /ex aequo/:
Mikołaj Żebracki – klasa VII SP Nr 12 w Jaśle, nauczyciel Dariusz Koś
Michał Ziajka – klasa VII SP nr 12 w Jaśle, nauczyciel Dariusz Koś
Miejsce II: Marcin Michnal – klasa VIII SP w Dębowcu, nauczyciel Monika Kwilosz
Miejsce III /ex aequo/:
Julia Szostak – klasa VIII SP nr 2 w Jaśle, nauczyciel Zbigniew Bizoń
Karolina Such – klasa VIII SP w Nowym Żmigrodzie, nauczyciel Renata Piątkowska
Wyróżnienia:
Maja Gierlicka – klasa VIII SP nr 2 w Jaśle, nauczyciel Zbigniew Bizoń
Martyna Głowacka – klasa VII NZS w Umieszczu, nauczyciel Jadwiga Lach
Gabriela Gustek – klasa VIII SP nr 2 w Jaśle, nauczyciel Zbigniew Bizoń
Katarzyna Kuchta – klasa VII SP w Święcanach, nauczyciel Barbara Bochenek
Ewelina Kurzawa – klasa VIII SP w Święcanach, nauczyciel Barbara Bochenek
Natalia Piotrowska – klasa VII SP w Święcanach, nauczyciel Barbara Bochenek
Mikołaj Sarnecki – klasa VII SP w Skołyszynie, nauczyciel Monika Socha
Trwa okres lęgowy bocianów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?